Second life MTA

Jest to forum serwera MTA:SA Second life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-20 17:47:48

krych321
Administrator
Dołączył: 2016-03-20
Liczba postów: 37
Windows 8.1Chrome 49.0.2623.87

Rekrutacja do Policji OFF

Wzór

Nick na serwerze:
Login:
Wiek:
Imię:
Masz ts:TAK/NIE
Masz mumble:TAK/NIE
Dlaczego ty:
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:
Coś o sobie
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK/NIE

Offline

#2 2016-03-22 15:31:03

KilusTv
Administrator
Dołączył: 2016-03-20
Liczba postów: 61
MacintoshSafari 601.1

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Wzór
Nick na serwerze:KilusTv
Login:KilusTv
Wiek:16 lat w sierpniu 17
Imię:Kacper
Masz ts:TAK
Masz mumble:TAK
Dlaczego ty: Poniewaz bylem juz w SAPD i znam sie na tym. Poza tym lubie poznawac nowych ludzi.
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach: Nie, tylko na tym
Coś o sobie: Jak wyzej wspomnialem mam na imie Kacper i mam 16 lat. na codzien interesuje sie motoryzacja(motory). Sam posiadam prawo jazdy kategorii A1. Interesuje sie rowniez lotnictwem. Latwo nawiazuje przyjaznie oraz lubie prace w grupie. Szybko ucze sie nowych rzeczy

Offline

#3 2016-03-22 19:12:46

kuba0013
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-22
Liczba postów: 1
WindowsChrome 49.0.2623.87

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Wzór
Nick na serwerze: kuba0013
Login: kuba0013
Wiek: 15
Imię: kuba
Masz ts:TAK
Masz mumble:TAK
Dlaczego ty: Poniewaz bylem juz w SAPD na tym serwerze i mialem szkolenia i bym chcial wrócic bo mi sie bardzo dobrze pracowalo po drugie znam rp i wiem co i jak w policji na serwerach takich jak ten
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach: Prócz tego nie
Coś o sobie Mam na imie kuba i mam 15 lat . Na codzie interesuje sie komputerami i motoryzacjom pozatym lubie prace w grupie

Offline

#4 2016-04-09 18:23:16

Mateusz090
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-09
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 36.0.2130.59

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Wzór
Nick na serwerze:Mateusz090
Login:Mateusz090
Wiek:11
Imię:Mateusz
Masz ts:TAK/NIE Nie mam
Masz mumble:TAK/NIE Nie mam
Dlaczego ty:Bo tak
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:Tak
Coś o sobie NIc
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK
Online Mateusz090

Wiadomość dodana po 02 min 36 s:
Wzór
Nick na serwerze:Mateusz090
Login:Mateusz090
Wiek:11
Imię:Mateusz
Masz ts:TAK/NIE Nie mam
Masz mumble:TAK/NIE Nie mam
Dlaczego ty:Bo CHce grać i lubie pomagać
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:Tak
Coś o sobie Lubie fajnie pograć. lubie pomagać ludziom.
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK
Online Mateusz090

Offline

#5 2016-04-14 17:48:38

Patryk14
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-13
Liczba postów: 2
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Nick na serwerze: Patryk14
Login: Patryk14
Wiek: 14lat
Imię: Patryk
Masz ts: TAK
Masz mumble: TAK
Dlaczego ty: Ponieważ jestem miły, lubię pomagać, towarzyski, ogarnięty.
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach: Nie
Coś o sobie: Nazywam się Patryk, mam już 14 lat, pochodzę z woj. Mazowieckiego, i uczęszczam do Gimnazjum o profilu muzycznym. Na co dzień jestem człowiekiem spokojnym nie wdającym się w żadne konflikty, staram się nie trzymać żadnej ze stron oraz przyznawać rację jednej jak i drugiej stronie. Interesuję się Motoryzacją, Muzyką, Informatyką. Jeśli ktoś mnie obrazi nie obrażam się ani nie chowam urazy, staram się z tą osobą rozmawiać oraz wyjaśnić z jakiego powodu mnie obraził. Łatwo nawiązuje nowe kontakty chociaż muszę przyznać jestem dosyć nieśmiały, ogarnięty, przyjacielski, pomocny, dobry i.t.p
Czy zapoznałeś się z regulaminem: TAK

Offline

#6 2016-04-18 10:40:20

MELESS6
Członek pogotowia
Dołączył: 2016-04-18
Liczba postów: 2
WindowsChrome 46.0.2486.0

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Nick na serwerze: MELESS6
Login: MELESS6
Wiek: 14
Imię: Igor
Masz ts:TAK/NIE tak
Masz mumble:TAK/NIE tak
Dlaczego ty: Kocham pomagać ludziom. Mam długi staż na innych serwerach, lecz ten jest najlepszy i na tym mam nadzieje grać długo. Moim zadaniem jest pomagać słabszym i nie tylko. Zapobiegać złu rozwijającemy się na serwerze.
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:
Coś o sobie : Witam mam 14 lat chodzę do 1 klasy gimnazjum sportowego. Nacodzień oprócz tego, że trenuje w szkole codzinnie po 1h trenuje także piłkę ręczną na treningach. Mam wystarczająco duży staż na SAPD. Lubię pomagać ludziom i dzielić się moja wiedzą. Nowym graczom chętnie pomagam lub staram się im pomóc z całych moich sił. Myślę, że zasługuje na tę frakcje ponieważ jestem odpowiedzialny za moje błędy, i nie odpuszczam gdy staje coś na mojej drodze radze sobie w prawie wszystkich złych sytuacjach. Gdy wiedzę kogoś kto potrzebuje pomocy także pomagam mu dany problem szybko rozwiącać.
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK/NIE Tak

Wiadomość dodana po 23 min 17 s:
Nick na serwerze: MELESS6
Login: MELESS6
Wiek: 14
Imię: Igor
Masz ts:TAK/NIE tak
Masz mumble:TAK/NIE tak
Dlaczego ty: Kocham pomagać ludziom. Mam długi staż na innych serwerach, lecz ten jest najlepszy i na tym mam nadzieje grać długo. Moim zadaniem jest pomagać słabszym i nie tylko. Zapobiegać złu rozwijającemy się na serwerze.
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:
Coś o sobie : Witam mam 14 lat chodzę do 1 klasy gimnazjum sportowego. Nacodzień oprócz tego, że trenuje w szkole codzinnie po 1h trenuje także piłkę ręczną na treningach. Mam wystarczająco duży staż na SAPD. Lubię pomagać ludziom i dzielić się moja wiedzą. Nowym graczom chętnie pomagam lub staram się im pomóc z całych moich sił. Myślę, że zasługuje na tę frakcje ponieważ jestem odpowiedzialny za moje błędy, i nie odpuszczam gdy staje coś na mojej drodze radze sobie w prawie wszystkich złych sytuacjach. Gdy wiedzę kogoś kto potrzebuje pomocy także pomagam mu dany problem szybko rozwiącać.
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK/NIE Tak

Offline

#7 2016-04-18 11:10:46

XxczarekxX
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-18
Liczba postów: 1
Windows 8Firefox 44.0

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Wzór

Nick na serwerze:XxczarekxX
Login:XxczarekxX
Wiek:15 lat.
Imię:Czarek
Masz ts:TAK
Masz mumble:TAK
Dlaczego ty:Dlaczego ja to dobre pytanie dlatego ponieważ lubię pomagać graczom,suszyć i jeździć na patrole. Lubie robić pościgi oraz słuchać komendanta.Byłem już nie raz w SAPD oraz nawet szkoleniowcem kiedyś lubię zapoznawać znajomości z innymi pracownikami SAPD więc myślę że poznam kogoś nowego na serwie.
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:Tak.
Coś o sobie:Mam na imię Czarek lat 15 interesuję się wieloma rzeczami np:motoryzacja granie na kompie albo jeździć na motorze.Jestem miły i kulturalny lubię pomagać.Myślę że moje podanie jest dobrze napisane przeze mnie i że dobrze je rozpatrzycie Dziękuje.
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK                                                                Dziękuje Pisał XxczarekxX

Offline

#8 2016-04-18 13:06:11

sasik
Administrator
Dołączył: 2016-04-12
Liczba postów: 8
WindowsSafari 537

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

MELESS6 i XxczarekxX zostają przyjęci do SAPD . Rekrutacja do SAPD zostaje zamknięta proszę nie składać podań. [dblpt])

Offline

#9 2016-04-23 10:16:59

NIKO11
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-22
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Wzór
Nick na serwerze:NIKO11
Login:NIKO11
Wiek:14
Imię:Nikodem
Masz ts:TAK/NIE Nie mam
Masz mumble:TAK/NIE Nie mam
Dlaczego ty:Bo CHce grać i lubie pomagać
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:Tak
Coś o sobie Lubie fajnie pograć. lubie pomagać ludziom.
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK
Online Nikodem

Wiadomość dodana po 02 min 11 s:
Nick na serwerze: Pajek
Login: Pajek
Wiek: 13
Imię: Hubert
Masz ts: TAK
Masz mumble: TAK
Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty ogarniam RP, jestem bardzo uczciwy i nie daje się sprowokować.
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach: Tak na około 5 serwerach
Coś o sobie: Jestem Hubert mam 13 lat i mieszkam w województwie Zachodnio Pomorskim w małym miasteczku. Jestem ogarnięty oraz bardzo wyrozumiały. Jestem osobą spokojną i bezkonfliktową
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK/NIE

Wiadomość dodana po 35 min 36 s:
Wzór
Nick na serwerze:NIKO11
Login:NIKO11
Wiek:14
Imię:Nikodem
Masz ts:TAK/NIE Nie mam
Masz mumble:TAK/NIE Nie mam
Dlaczego ty:Bo CHce grać i lubie pomagać
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:Tak
Coś o sobie Lubie fajnie pograć. lubie pomagać ludziom.
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK
Online Nikodem

Offline

#10 2016-04-23 14:23:06

Kapek
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-23
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Nick na serwerze: Kapek

Login: Kapek

Wiek:  Mam 14 lat

Imię: Mam Na Imię Kacper

Masz ts: Tak

Masz mumble:TAK

Dlaczego ty: Uważam że to właśnie ja zasługuję na to stanowisko gdyż jestem osobą ogarniętą, oraz rozważną, jestem zdyscyplinowany oraz kulturalny, nie używam wulgarnych słów, oraz wymagam tego od innych osób, bardzo szybko się uczę, co świadczy o tym że nie będzie problemów z szkoleniem mnie, znam bardzo dobrze RP. Staram się jak najlepiej wykonywać swoją prace, oraz staram się dojść do SAPD po to aby jeździć na wypadki, patrole, gonić bandytów oraz pomagać graczom, również uważam iż ja zasługuję na to stanowisko, gdyż nie odwalam i nie robię takich złych rzeczy jak niektórzy ludzie, jestem bardzo wyluzowany i staram się podchodzić do sytuacji asertywnie, uważam że to właśnie mnie powinniście wybrać na Adepta
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach: Tak byłem  na tym ;D

Coś o sobie: Cześć, nazywam się Kacper, mam 14 lat. Interesuję się motoryzacją oraz piłką nożną. Jestem osobą bardzo miłą oraz sympatyczną, staram się pomagać dla graczy, oraz okazywać szacunek dla Administracji, jestem osobą bardzo rozważną oraz kulturalną, moja ulubiona lekcja w szkole to WF, aczkolwiek jak to każdy lubię sobie pograć na komputerze. Staram się zdobywać dobre zdanie zarówno jak u graczy i administracji, jestem bardzo wyrozumiały i cierpliwy,  oraz uważam iż każdemu należy się szansa, nie używam wulgaryzmów a także wymagam tego od osób z którymi rozmawiam, uważam że jestem dość miły, aby mnie polubić, może czasami zdarza mi się wkurzyć, ale staram się to zawsze naprawić. Jako mały chłopiec marzyłem o pracy mechanika, aczkolwiek teraz moje marzenie to zostać Policjantem. Jestem osobą bardzo dobrą z ortografii, jestem również bardzo humorystyczny. Może i nie jestem idealny, ale uważam że nadaję się do środowiska struktur SAPD.

Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK
                                                                                                                       z Poważaniem Kapek [dblpt]D

Offline

#11 2016-04-23 17:38:34

Jefray
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-23
Liczba postów: 1
WindowsChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Wzór
Nick na serwerze:DolarMan
Login:DolarMan
Wiek:14
Imię:Igor
Masz ts:TAK/NIE:tak
Masz mumble:TAK/NIE:tak
Dlaczego ty:Poniewąż lubie byc w policji byłem juz nieraz. A po zatym lubięsie ścigac i itd.
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:Tak
Coś o sobie:jestem igor lubie truskawki jestem miły i pomocny.
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK/NIETak

Raportuj Cytuj Cytuj selektywnie
#22016-03-22 16:31:03

Offline

#12 2016-04-24 17:03:08

JestemBartek22
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-24
Liczba postów: 3
Windows XPOpera 36.0.2130.65

Odp: Rekrutacja do Policji OFF


Nick na serwerze:JestemBartek22
Login:JestemBartek22
Wiek:13
Imię:Bartek
Masz ts:TAK/NIE:Tak
Masz mumble:TAK/NIE:nie (ale moge pobrać )
Dlaczego ty:Dlatego ze ogarniam SAPD nienadużywam rangi SAPD pomagam innym graczą.Ogarniam RPG(w skrócie realne zycie odbywane w grze ) gdy jest jakis pościg i niemoge dogonić jakiegoś pojazdu powiedzmy to tak nie dre się żeby się zatrzymał i nie strasze banem tylko normalnie go gonię.
Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach:Tak
Coś o sobieNazywam sie Bartek mam 13lat.Lubie grac w gry komputerowe i grac w piłkę nożną
Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK/NIE:Tak

Offline

#13 2016-04-25 18:09:18

Sidek
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-25
Liczba postów: 2
WindowsChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Nick na serwerze: Sidek
Login: Sidek
Wiek: 15 lat
Imię: Bartek
Masz ts:TAK
Masz mumble:TAK
Dlaczego ty: Uważam że to właśnie ja zasługuję na to stanowisko gdyż jestem osobą ogarniętą, oraz rozważną, jestem zdyscyplinowany oraz kulturalny, nie używam wulgarnych słów, oraz wymagam tego od innych osób, bardzo szybko się uczę, co świadczy o tym że nie będzie problemów z szkoleniem mnie, znam bardzo dobrze RP. Staram się jak najlepiej wykonywać swoją prace, oraz staram się dojść do SAPD po to aby jeździć na wypadki, patrole, gonić bandytów oraz pomagać graczom,

Czy byłeś/byłaś już w policji na innych serwerach: Tak Na Tym

Coś o sobie Cześć, nazywam się Bartek, mam 15 lat. Interesuję się motoryzacją oraz piłką nożną. Jestem osobą bardzo miłą oraz sympatyczną, staram się pomagać dla graczy, oraz okazywać szacunek dla Administracji, jestem osobą bardzo rozważną oraz kulturalną, moja ulubiona lekcja w szkole to WF, aczkolwiek jak to każdy lubię sobie pograć na komputerze. Staram się zdobywać dobre zdanie zarówno jak u graczy i administracji, jestem bardzo wyrozumiały i cierpliwy,  oraz uważam iż każdemu należy się szansa, nie używam wulgaryzmów a także wymagam tego od osób z którymi rozmawiam, uważam że jestem dość miły, aby mnie polubić, może czasami zdarza mi się wkurzyć, ale staram się to zawsze naprawić.

Czy zapoznałeś się z regulaminem:TAK

Offline

#14 2016-04-25 18:52:08

krych321
Administrator
Dołączył: 2016-03-20
Liczba postów: 37
Windows 8.1Chrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do Policji OFF

Z przyjemnością ogłaszam że do policji dostali się:

Kapek

JestemBartek22


Gratuluję i życzę awansów w frakcji [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
szkolna2ab - fierrogaming - stasiekandmiras - fkfk - tranquilitylane