Second life MTA

Jest to forum serwera MTA:SA Second life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-24 21:42:42

KilusTv
Administrator
Dołączył: 2016-03-20
Liczba postów: 61
MacintoshSafari 601.1

Rekrutacja do SAMD OFF

Otwietam rekrutacja do San Andreas Medical Department
Kim jestesmy? Jestesmy organizacja, ktora zajmuje sie poszkodowanymi osobami jak i zabezpieczaniem imprez masowych. W skrocie: Jestesmy Pogotowiem
Rekrutacja otwarta bedzie do czasu napisania chociaz jednego podania. Prosze nie pytac o wyniki.

Wzór:
Login
Nick
Imie
Wiek
Cos o sobie
Dlaczego SAMD?
Dlaczego Ty?
Czy byleś/aś zatrudniony/a w sluzbach mundurowych? (Prosze wypisac wszystkie jesli tak)
Ile czasu spedzasz na gre?

Zycze wszystkim powodzenia

Offline

#2 2016-04-23 14:00:19

Norzyczki11
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-23
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.2.2661.78

Odp: Rekrutacja do SAMD OFF

Login: norzyczki11

Nick: Norzyczki11

Imie: Maciej

Wiek: 15
Cos o sobie: Jestem chłopakiem ;D. Lubie sobie żartować. Często gram na serwerach MTA typu RPG / RealLife. Interesuję się programowaniem LUA i Grafiką komputerową.

Dlaczego SAMD?: Ponieważ nie widziałem jeszcze na serwerze nikogo z tej frakcji, a jest ona bardzo ciekawa większość pisze podania do SAPD a ja sobie będę w SAMD odgrywał RP i ratował życia wirtualne ;DD

Dlaczego Ty?: Jestem osobą ogarniętą zawsze gotową do działania. Ogarniam wszystkie frakcje bo sam pisze skrypty na nie. Umiem odgrywać RP.

Czy byleś/aś zatrudniony/a w sluzbach mundurowych? (Prosze wypisac wszystkie jesli tak): Owszem. Policje, Ochotnicza Straż Pożarna, Państwowa Straż Pożarna, Pogotowie, Straż Miejska (Wszystkie frakcje na większych serwerach na którym grało minimalnie 70 osób.

Ile czasu spedzasz na gre? od 3-5 godzin na MTA a reszte czasu na inne gry.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fierrogaming - szymin22 - wioskarp - tranquilitylane - kawasaki